Zobaczstolarka PVC i alu

Nakładki Aluskin

Nakładki aluminiowe Aluskin to nowe rozwiązanie techniczne, wprowadzające w nowoczesny i elegancki świat aluminium oraz niczym nieskrępowanej zabawy kolorami, przy zachowaniu przyjaznego ciepła PVC.
aluplast_ideal_8000_aluskin_nakladki.jpg
aluplast_ideal_8000_aluskin_nakladki_alu.jpg
Najlepsze parametry oszczędności energii i jednoczesne osiągnięcie nienagannej optycznie urody aluminiowych okien i fasad to atuty, które są w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających architektów. Nakładki aluminiowe systemu Aluskin dzięki nowoczesnym technologiom lakierowania lub malowania proszkowego mogą posiadać dowolny kolor z palety barw RAL. Poprzez zastosowanie nakładek aluminiowych Aluskin na zewnętrzne powierzchnie profili można, więc osiągnąć wysokowartościowy wygląd, zwiększoną wytrzymałość oraz różnorodność kolorystyczną lakierowanych profili aluminiowych. Bez wkrętów, bez klejów, bez zbędnej straty czasu można stworzyć unikatowy wyrób.

Aluskin Dimension - nowy system nakładek aluminiowych łączonych czołowo

aluskin_dimension.jpgWprowadzenie nakładek łączonych pod kątem 90o to przede wszystkim możliwość uzyskania bardzo ciekawej, podobnej do okien drewnianych, optyki okien, ale też duże ułatwienie na etapie produkcji okien z nakładkami. Dzięki czołowemu łączeniu nakładek redukuje się ilość osób zaangażowanych w proces oraz czas niezbędny na ich przygotowanie. Nowy sposób łączenia nie wymaga również takiej precyzji w docięciu nakładek, jak w przypadku łączenia na 45o, a same nakładki nie muszą już być docinane dopiero po wyprodukowaniu okien. Przygotowanie nakładek (cięcie) może się odbywać równolegle z tokiem produkcyjnym okna na podstawie listy optymalizacji.
Aluplast_Rendering_Aluskin.jpgIdeal 8000 - ekskluzywne rozwiązanie designerskie z aluminiową nakładką skrzydła licującą z powierzchnią ramy.

W ramach serii Ideal 8000, dla skrzydła półzlicowanego, dostępne jest również bardzo ekskluzywne, designerskie rozwiązanie z aluminiową nakładką skrzydła licującą z powierzchnią ramy. Daje to możliwość uzyskania optyki charakterystycznej dla okien aluminiowych.

A poprzez wykorzystanie najnowszych struktur dekoracyjnych Woodec mamy możliwość efektownego połączenia w ramach stolarki PVC wiernie zachowanego wyglądu prawdziwego drewna, z nowoczesnym i modnym wyglądem aluminium.

Cechy i zalety nakładek Aluskin

  • możliwość lakierowania, malowania proszkowego i anodowania zewnętrznych powierzchni
  • swoboda doboru kolorystyki według palety barw RAL  
  • nowoczesny i ekskluzywny design aluminiowych powierzchni zewnętrznych
  • zwiększona wytrzymałość
© KMT Stal. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk | Polityka prywatności