Zobaczstolarka PVC i alu

Systemy TERMA

TERMA 82
Profil Terma 82 to ekonomiczny wybór dla tych, którzy poszukują najwyższych parametrów termicznych spełniających nowe wymagania budowlane oraz znakomitego designu, nadającego oknom wyjątkowy charakter. Dzięki jego uniwersalności, pasuje on do każdego rodzaju budownictwa, zarówno wielorodzinnego, jak i jednorodzinnego.
TERMA 83
Profil Terma 83 to profil o doskonałych parametrach termicznych, dla poszukujących najwyższego standardu dla budownictwa energooszczędnego. Zapewnia to zapewnia trzecia uszczelka i szerokie pakiety szybowe z ciepłą ramką. Profil ten szczególnie sprawdzi się w domach jednorodzinnych.
TERMA SLIDE
System Terma SLIDE to nowa alternatywa w segmencie drzwi i okien przesuwnych. Stanowi doskonałą alternatywę dla drzwi tarasowych PSK lub HST. System Terma SLIDE doskonale sprawdza się zarówno w domach jednorodzinnych, jak i obiektach użyteczności publicznej. Ogromnymi zaletami systemu SLIDE są jego szczelność, niezawodność i łatwość użytkowania.
TERMA HST
System Terma HST to idealne rozwiązanie dla pragnących komfortowego połączenia wnętrza domu z tarasem lub ogrodem zimowym oraz nieskrępowanego widoku osiąganego dzięki dużej przeszklonej powierzchni. System sprawdzi się w każdym rodzaju budynku mieszkalnego oraz budynku użyteczności publicznej. Dzięki swojej unikalnej budowie, pozwala on na stworzenie najniższych na rynku drzwi przesuwnych typu HST.
Kolory
Kolory skrzydeł i ram Standard, Standard Plus oraz Premium.
© KMT Stal. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk |Polityka prywatności