Zobacz

Aktualności

11.06.2021

Budowlana Marka Roku 2021!

Miło nam poinformować, że marka KMT Stal została wyróżniona tytułem Złotej Budowlanej Marki Roku 2021!

Nasza marka została wyróżniona w kategorii DRZWI ZEWNĘTRZNE. Nagroda została przyznana za "sukcesy w kreowaniu silnej marki na rynku materiałów budowlanych w 2021 roku". Tytuł przyznawany jest na podstawie wyników ogólnopolskiego badania opinii i preferencji firm wykonawczych.
07.04.2021

Nowy katalog KMT 2021

Nowy katalog drzwi stalowych – edycja I 2021 jest już dostępny!
 
Jak zawsze wprowadzamy zmiany i nowości, które mają wzbogacić naszą ofertę, tak aby była ona jak najbardziej zgodna z oczekiwaniami i potrzebami klientów. Nowy katalog zacznie obowiązywać od 12 kwietnia 2021 roku. W tej edycji ceny nie ulegną zmianie.
 
01.04.2021

Filmy instruktażowe KMT

Z myślą o potrzebie zgłębienia wiedzy na temat montażu naszych ościeżnic oraz drzwi przygotowaliśmy zestaw filmików instruktażowych dostępnych na naszym kanale na YouTubie.

Krótkie filmy w prostych i zrozumiałych krokach obrazują sposoby instalacji naszych produktów. Zachęcamy do zapoznania się z nimi.

04.01.2021

Nowa strona KMT Stal już jest!

Nowy rok to czas na nowoczesną odsłonę strony internetowej KMT Stal!
 
Zapraszamy do zapoznania się z nowymi formami prezentacji produktów, dodatków i akcesoriów. Zachęcamy też do odwiedzenia zakładki Zamówienia. Znajdą tam Państwo konfigurator produktów online oraz nowość - Strefę Dystrybutora dla współpracujących firm i odbiorców.
© KMT Stal. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk | Polityka prywatności