Zobacztypy drzwi i dodatki
  • slide
  • Linia Perfekt
  • Linia INOX Przeszklone
  • Linia INOX z Aplikacją
  • Seria Duo Color
  • Linia Płaskie i Tłoczone
  • Linia Klasyczna

Linia PERFEKT

perfekt nagłówek.jpg
Drzwi Perfekt to linia perfekcyjnie pasująca do Twojego domu!
Skrzydło wykonano w nowatorskiej technologii tłoczenia. Szyba mocowana jest bezpośrednio na płaszcz skrzydła w podtłoczeniu, dzięki czemu płaszczyzna szyby została zrównana z płaszczyzną skrzydła. Nowe rozwiązanie zdecydowanie poprawia estetykę drzwi, idealnie dopasuje się w architekturę nowoczesnego budownictwa. Od zewnętrznej strony zastosowano szybę hartowaną grafitową, barwioną w masie bez ramki przyszybowej lub z innowacyjną wąską ramką inox subtelnie podkreślającą przeszklenie. Od wewnętrznej strony zastosowano szybę bezpieczną 3.3.1 z ramką ze stali nierdzewnej lub czarną malowaną na obwodzie.

Linia INOX PRZESZKLONE

wzor_11s3.jpg
Drzwi wejściowe z aplikacją INOX oraz przeszkleniem to klasyczne i bardzo eleganckie rozwiązanie dla domów jednorodzinnych. W skrzydło drzwiowe wkomponowana jest pakiet szybowy, zbudowany z trzech szyb – dwóch zewnętrznych bezpiecznych i jednej środkowej. Na środkowej szybie umieszczona jest dekoracja przeszklenia. Na skrzydło drzwiowe jest także naklejona ramka INOX lub czarna, która podwyższa walory estetyczne skrzydła drzwiowego. Do drzwi z linii INOX PRZESZKLONE występują także dedykowane skrzydła bierne i dostawki.

Seria DUO COLOR

duo color nagłówek.jpg
Drzwi z serii KMT PLUS 54, KMT PLUS 75 DUO COLOR przedstawiają połączenie dwóch różnych odcieni laminatów po jednej stronie skrzydła. Wzory DUO COLOR występują w wersji przeszklonej oraz z aplikacją inox i czarną z możliwością dowolnego zestawienia kolorów. Drzwi przeznaczone do stosowania w budownictwie wielorodzinnym oraz jednorodzinnym. Solidna budowa oraz bardzo dobre parametry techniczne gwarantują zadowolenie z użytkowania.

Linia KLASYCZNA

klasyczne nagłówek.jpg
Drzwi z linii KLASYCZNEJ to najlepsze wzornictwo do domów w stylu tradycyjnym. Drzwi w tej linii występują zarówno w wersji przeszklonej, z ramką w kolorze skrzydła, jak i w wersji głęboko i płytko tłoczonej.
Wzór 1s
Wzór 2s

Linia INOX Z APLIKACJĄ

aplikacja_13-1.jpg
Drzwi z aplikacją INOX świetnie sprawdzą się zarówno w domach jednorodzinnym, jak i w budownictwie wielorodzinnym. Na skrzydło drzwiowe jest naklejona ramka INOX lub czarna, która jest znakomitym elementem dekoracyjnym. Ich różnorodność sprawia, że linia INOX Z APLIKACJĄ sprawdzi się w każdym stylu wykończenia domu. Do drzwi z linii INOX Z APLIKACJĄ występują także dedykowane skrzydła bierne i dostawki.
aplikacja z numerem domu 60mm.jpg Aplikacja z numerem domu 60 mm
aplikacja z numerem domu 120mm.jpg Aplikacja z numerem domu 120 mm

Linia PŁASKIE I TŁOCZONE

płaskie nagłówek.jpg
Drzwi płaskie oraz tłoczone to propozycja dla każdego rodzaju budownictwa - zarówno jednorodzinnego, jak i wielorodzinnego. Dzięki ich subtelnym przetłoczeniom oraz wysokiej jakości wykonania, nadają się one zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz.
© KMT Stal. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk | Polityka prywatności