Zobacztypy drzwi i dodatki
 • slide
 • Perfekt
 • Glass
 • Glass View
 • Loft
 • INOX Przeszklone
 • INOX z Aplikacją
 • Duo Color
 • Płaskie i Tłoczone
 • Linia Klasyczna

Linia PERFEKT

linia-PERFEKT.jpg
Drzwi Perfekt to linia perfekcyjnie pasująca do Twojego domu!
Skrzydło wykonano w nowatorskiej technologii tłoczenia. Szyba mocowana jest bezpośrednio na płaszcz skrzydła w podtłoczeniu, dzięki czemu płaszczyzna szyby została zrównana z płaszczyzną skrzydła. Nowe rozwiązanie zdecydowanie poprawia estetykę drzwi, idealnie dopasuje się w architekturę nowoczesnego budownictwa. Od zewnętrznej strony zastosowano szybę hartowaną grafitową, barwioną w masie bez ramki przyszybowej lub z innowacyjną wąską ramką inox subtelnie podkreślającą przeszklenie. Od wewnętrznej strony zastosowano szybę bezpieczną 3.3.1 z ramką ze stali nierdzewnej lub czarną malowaną na obwodzie.
 • WTŁOCZENIE APLIKACJI.jpgWtłoczenie aplikacji
 • WTŁOCZENIE RAMKI OD STRONY WEWNĘTRZNEJ.jpgWtłoczenie ramki od strony wewnętrznej
 • ZLICOWANIE SZYBY.jpgZlicowanie szyby

Linia GLASS

linia-GLASS.jpg
Linia Glass to linia stworzona dla każdego rodzaju wnętrza.
Drzwi w tej linii posiadają nieprzezierną aplikację szklaną – czarną lub lustrzaną – co wzbogaca wygląd drzwi i sprawia, że są one wyjątkowe. Szyba naklejana jest bezpośrednio na powierzchnię skrzydła, dzięki czemu drzwi sprawiają wrażenie przeszklonych, z jednoczesnym zachowaniem wszystkich właściwości drzwi pełnych. Linia GLASS doskonale sprawdzi się w domach oraz w budownictwie wielorodzinnym.
 • nieprzezierna czarna szyba.jpgNieprzezierna czarna szyba
 • nieprzezierna szyba lustrzana.jpgNieprzezierna szyba lustrzana

Linia GLASS VIEW

linia-GLASS-VIEW.jpg
Linia drzwi GLASS VIEW posiada nowoczesne czarne wykończenia w przeszkleniach.
Zewnętrzna szyba naklejana bezpośrednio na powierzchnię skrzydła posiada czarną obwódkę wykonaną za pomocą trwałej farby ceramicznej, co od strony zewnętrznej daje niepowtarzalny efekt czarnej szklanej ramki. Szyba jest hartowana, co zapewnia bezpieczeństwo użytkowania i odporność na uderzenia. Strona wewnętrzna drzwi wykończona jest stalową ramką w kolorze czarnym. Unikalny design linii GLASS VIEW sprawia, że świetnie sprawdzi się ona w domach w stylu nowoczesnym.
 • naklejana czarna ramka (str. wew).jpgNaklejana czarna ramka (strona wew.)
 • przezierna szyba z malowaną czarną ramką.jpgPrzezierna szyba z malowaną czarną ramką
Glass View 1 Wzór Glass View 1
Glass View 1A Wzór Glass View 1A
Glass View 1B Wzór Glass View 1B
Glass View 2 Wzór Glass View 2
Glass View 2A Wzór Glass View 2A
Glass View 2B Wzór Glass View 2B
Glass View 3 Wzór Glass View 3
Glass View 3A Wzór Glass View 3A
Glass View 3B Wzór Glass View 3B
Glass View 4 Wzór Glass View 4

Linia LOFT

linia-LOFT.jpg
Linia LOFT to propozycja dla nowoczesnych wnętrz.
Dzięki innowacyjnemu designowi w industrialnym stylu możemy uzyskać doskonałe rozwiązanie dla Twojego domu. Szyba w drzwiach linii LOFT składa się z trzech szyb, połączonych czarnymi ramkami międzyszybowymi. Środkowa szyba posiada czarne szprosy, dzięki czemu możemy uzyskać pożądany efekt. Od strony zewnętrznej oraz wewnętrznej drzwi znajdują się aplikacje w kolorze czarnym, co jeszcze bardziej podkreśla nowoczesność drzwi linii LOFT. Drzwi z tej linii doskonale łączą się z czarnymi ościeżnicami, co podkreśla ich walory estetyczne.
 • czarna ramka naklejana.jpgCzarna ramka naklejana
 • czarne szprosy malowane na szybie środkowej.jpgCzarne szprosy malowane na szybie środkowej

Linia INOX PRZESZKLONE

wzor_11s3.jpg
Drzwi wejściowe z aplikacją INOX oraz przeszkleniem to klasyczne i bardzo eleganckie rozwiązanie dla domów jednorodzinnych. W skrzydło drzwiowe wkomponowana jest pakiet szybowy, zbudowany z trzech szyb – dwóch zewnętrznych bezpiecznych i jednej środkowej. Na środkowej szybie umieszczona jest dekoracja przeszklenia. Na skrzydło drzwiowe jest także naklejona ramka INOX lub czarna, która podwyższa walory estetyczne skrzydła drzwiowego. Do drzwi z linii INOX PRZESZKLONE występują także dedykowane skrzydła bierne i dostawki.

Seria DUO COLOR

duo color nagłówek.jpg
Drzwi z serii KMT PLUS 54, KMT PLUS 75 DUO COLOR przedstawiają połączenie dwóch różnych odcieni laminatów po jednej stronie skrzydła. Wzory DUO COLOR występują w wersji przeszklonej oraz z aplikacją inox i czarną z możliwością dowolnego zestawienia kolorów. Drzwi przeznaczone do stosowania w budownictwie wielorodzinnym oraz jednorodzinnym. Solidna budowa oraz bardzo dobre parametry techniczne gwarantują zadowolenie z użytkowania.

Linia KLASYCZNA

klasyczne nagłówek.jpg
Drzwi z linii KLASYCZNEJ to najlepsze wzornictwo do domów w stylu tradycyjnym. Drzwi w tej linii występują zarówno w wersji przeszklonej, z ramką w kolorze skrzydła, jak i w wersji głęboko i płytko tłoczonej.
Wzór 1s
Wzór 2s

Linia INOX Z APLIKACJĄ

aplikacja_13-1.jpg
Drzwi z aplikacją INOX świetnie sprawdzą się zarówno w domach jednorodzinnym, jak i w budownictwie wielorodzinnym. Na skrzydło drzwiowe jest naklejona ramka INOX lub czarna, która jest znakomitym elementem dekoracyjnym. Ich różnorodność sprawia, że linia INOX Z APLIKACJĄ sprawdzi się w każdym stylu wykończenia domu. Do drzwi z linii INOX Z APLIKACJĄ występują także dedykowane skrzydła bierne i dostawki.
aplikacja z numerem domu 60mm.jpg Aplikacja z numerem domu 60 mm
aplikacja z numerem domu 120mm.jpg Aplikacja z numerem domu 120 mm

Linia PŁASKIE I TŁOCZONE

płaskie nagłówek.jpg
Drzwi płaskie oraz tłoczone to propozycja dla każdego rodzaju budownictwa - zarówno jednorodzinnego, jak i wielorodzinnego. Dzięki ich subtelnym przetłoczeniom oraz wysokiej jakości wykonania, nadają się one zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz.
© KMT Stal. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk |Polityka prywatności