Zobaczstolarka PVC i alu

Systemy Aluplast

Ideal 4000
Uniwersalny system IDEAL 4000 świetnie sprawdza się zarówno w nowoczesnej architekturze budownictwa jedno- i wielorodzinnego, jak również w przypadku renowacji.
Ideal 7000
IDEAL 7000 to przykład synergicznego wykorzystania właściwości profili i szyb zespolonych w celu tworzenia okien charakteryzujących się bardzo niską przenikalnością cieplną.
Ideal 8000
System okienny IDEAL 8000 to połączenie najnowocześniejszych rozwiązań technicznych dla uzyskania ponadprzeciętnych właściwości, gwarantujących ciepło, ciszę, bezpieczeństwo i wyjątkową estetykę okna.
Ideal 4000 renowacyjny
System ram renowacyjnych wykorzystywany jest do montażu okien bez konieczności demontażu starych ościeżnic. Specyfika tego typu okien polega na wykorzystaniu specjalnych ram renowacyjnych z tzw. profilem maskującym.
Blockprofile NL 7000
Nowy system IDEAL 7000 NL jest idealnie dopasowany do holenderskiego stylu. System NL pasuje do typowej dla rynku holenderskiego głębokości zabudowy ram wynoszącej 120 mm, który może być łączony z różnymi wariantami skrzydeł o szerokości 85 mm.
Smart Slide
Drzwi przesuwne Smart-Slide to nowa generacja w zakresie przesuwnych drzwi tarasowych, które cechują przede wszystkim doskonałe właściwości techniczne oraz komfort ich obsługi.
Sliding
Łatwy w montażu, wielotorowy system okien przesuwnych z możliwością szklenia pakietami szybowymi do 33 mm szerokości. W ramach tego systemu można wykonać schematy otwierania A, C, D i F.
HST 85
Nowe drzwi unoszono-przesuwne Aluplast HST 85 mm są ewenementem na rynku: są dostępne w trzech różnych wariantach, w zależności od wymagań stawianych izolacyjności cieplnej.
Kolory
Standardowe i opcjonalne kolory skrzydeł i ram.
Woodec
Nowa generacja drewnopodobnych struktur dekoracyjnych w ofercie.
Nakładki Aluskin
Nakładki aluminiowe Aluskin to nowe rozwiązanie techniczne, wprowadzające w nowoczesny i elegancki świat aluminium oraz niczym nieskrępowanej zabawy kolorami, przy zachowaniu przyjaznego ciepła PVC.
© KMT Stal. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk |Polityka prywatności