Zobaczstolarka PVC i alu

Profile Aluplast

Ideal 4000
Uniwersalny system IDEAL 4000 świetnie sprawdza się zarówno w nowoczesnej architekturze budownictwa jedno- i wielorodzinnego, jak również w przypadku renowacji.
Ideal 7000
IDEAL 7000 to przykład synergicznego wykorzystania właściwości profili i szyb zespolonych w celu tworzenia okien charakteryzujących się bardzo niską przenikalnością cieplną.
Ideal 8000
System okienny IDEAL 8000 to połączenie najnowocześniejszych rozwiązań technicznych dla uzyskania ponadprzeciętnych właściwości, gwarantujących ciepło, ciszę, bezpieczeństwo i wyjątkową estetykę okna.
Blockprofile NL
System Blockprofile NL służy do budowy okien "holenderskich". Systemy Blockprofili wyróżniają się zastosowaniem ościeżnic o szerokości 120 mm, które mogą być łączone z różnymi wariantami skrzydeł.
Blockprofile NL 85
Nowe systemy Blockprofile NL 85 mm to odpowiedź na sukcesywnie zaostrzane w całej Europie wymagania w zakresie przenikalności cieplnej okien i drzwi.
Nord Line
Charakterystyczną cechą systemu Nord-line opartego na profilach o wąskiej powierzchni czołowej jest sposób otwierania okien na zewnątrz.
Monoblock
Ramy typu Monoblock przeznaczone są do budowy okien, które montowane są w warstwie ocieplenia. Duża gama szerokości ram Monoblock pozwala na odpowiedni ich dobór w zależności od grubości ocieplenia.
Systemy renowacyjne
System ram renowacyjnych wykorzystywany jest do montażu okien bez konieczności demontażu starych ościeżnic. Specyfika tego typu okien polega na wykorzystaniu specjalnych ram renowacyjnych z tzw. profilem maskującym.
Smart Slide
Drzwi przesuwne Smart-Slide to nowa generacja w zakresie przesuwnych drzwi tarasowych, które cechują przede wszystkim doskonałe właściwości techniczne oraz komfort ich obsługi.
HST 85
Nowe drzwi unoszono-przesuwne Aluplast HST 85 mm są ewenementem na rynku: są dostępne w trzech różnych wariantach, w zależności od wymagań stawianych izolacyjności cieplnej.
Kolory
Standardowe i opcjonalne kolory skrzydeł i ram.
Woodec
Nowa generacja drewnopodobnych struktur dekoracyjnych w ofercie.
Nakładki Aluskin
Nakładki aluminiowe Aluskin to nowe rozwiązanie techniczne, wprowadzające w nowoczesny i elegancki świat aluminium oraz niczym nieskrępowanej zabawy kolorami, przy zachowaniu przyjaznego ciepła PVC.
© KMT Stal. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk | Polityka prywatności