Zobacz

O firmie

 
 

O Firmie

Ponad 50 lat na rynku, doświadczenie w branży oraz pasja plasują grupę KMT w czołówce producentów stolarki otworowej w Polsce. Nasze stałe doskonalenie produktów, linii produkcyjnych, a także najwyższa jakość materiałów sprawia, że jesteśmy wiarygodnym partnerem biznesowym, a nasze produkty spełniają najwyższe oczekiwania klientów. Tworzymy optymalne rozwiązania, wyznaczamy trendy na rynku a nasze wyroby zawsze produkowane są z największą starannością i dbałością o szczegóły.
marka-i-1.png2 fabryki
marka-i-2.pngponad 50 lat
na rynku
marka-i-3.pngwieloletni
laureat Budowlanej Marki Roku,
Gazeli Biznesu
i Diamentów Forbesa
Pasja
Naszą największą pasją jest ciągłe dążenie do perfekcji technologicznej i produkcyjnej, za które jesteśmy nagradzani zadowoleniem klientów. Dzięki nieustannemu samodoskonaleniu, ciągle umacniamy naszą pozycję na rynku.

Kompleksowa obsługa klienta połączona z doradztwem z zakresu doboru odpowiednich produktów sprawiają, że nasze wyroby i usługi są zawsze na najwyższym poziomie.
marka-4.jpg
marka-1.jpg
Jakość
Dzięki wykorzystaniu wysokiej klasy materiałów produkcyjnych, pochodzących od dostawców o ugruntowanej pozycji na rynku oraz zastosowaniu innowacyjnych technologii, nasze produkty wyróżniają się wysoką precyzją wykonania i wieloletnią niezawodnością, nawet w wymagających warunkach.

Potwierdzeniem wysokiej jakości naszych wyrobów jest certyfikacja CE oraz wielokrotne nagradzanie naszej marki w konkursach i rankingach ogólnopolskich.
Wizja
Naszą wizją jest stworzenie harmonii pomiędzy najnowszymi technologiami a trendami w dziedzinie stylistyki produktów, przy jednoczesnym zachowaniu ich funkcjonalności.

Dzięki nieustannej analizie wymagań rynku stolarki otworowej oraz ścisłej współpracy z klientami, przewidzieć możemy ich potrzeby.
marka-3.jpg
marka-2.jpg
Doświadczenie
Wiele lat pracy sztabu ekspertów, poświęconej konstruowaniu, produkcji i sprzedaży naszych wyrobów, pozwoliło zdobyć doświadczenie, dzięki któremu wyroby marki KMT mogą wyróżnić się na, wysoce nasyconym, rynku stolarki otworowej i zyskać aprobatę najbardziej wymagających klientów. 
© KMT Stal. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk |Polityka prywatności