Zobaczstolarka PVC i alu

Winkhaus activPilot Concept

System activPilot firmy Winkhaus łączy w sobie wiele innowacyjnych, praktycznych rozwiązań, które w przyszłości z pewnością staną się standardem. Nowy system powstał na bazie sprawdzonego okucia autoPilot. Chociaż zachowuje największe atuty poprzedniej generacji okuć, jak zabezpieczenie trzpienia zawiasu rozwórki, wspomaganie zamykania skrzydła z pozycji uchylnej, kształtowo-siłowe połączenie elementów, jednak rozwiązania te uległy znacznym modyfikacjom. activPilot jest systemem modułowym o przejrzystej strukturze i znacznie zredukowanej ilości elementów w porównaniu do poprzednich rozwiązań. Okucie activPilot jest przystosowane zarówno do montażu ręcznego jak i automatycznego. Wszystkie zasuwnice i narożniki produkowane są w wersji zatrzaskiwanej we wrębie okuciowym.
activpilot-1.jpg
activpilot-2.jpg
activpilot-3.jpg
Nowy system poprzez swoją elastyczność daje producentowi możliwość reagowania na praktycznie każde życzenie klienta. Atrakcyjne funkcje dodatkowe, nowy system ryglowania i możliwość łatwej zmiany standardu bezpieczeństwa to ważne argumenty dla nabywcy okien. Nowoczesny design dodatkowo podkreśla wysoką jakość i walory użytkowe produktu.
activpilot-4.jpg
activpilot-5.jpg
activpilot-6.jpg

System ryglowania

Podstawą nowego systemu ryglowania jest ośmiokątny grzybek mimośrodowy. Współpracuje zarówno z zaczepami standardowymi jak i antywłamaniowymi i pozwala na łatwą regulację docisku skrzydła do ościeżnicy. To rozwiązanie unikalne na rynku.

Ilość elementów potrzebnych do okucia okna uległa znacznej redukcji. Zunifikowano narożniki, jeden detal pełni kilka funkcji, zaczepy ramowe nie tylko odpowiadają za ryglowanie skrzydła w ościeżnicy, ale także współpracują z elementami wielofunkcyjnymi.

ActivPilot pozwala w prosty sposób podnieść standard okna. Wielofunkcyjne elementy montuje się łatwo i szybko, także w oknach już użytkowanych. Jeden detal to dwie lub więcej dodatkowych funkcji.

Design

Nowy system łączy funkcjonalność z estetyką. Akcenty podkreślające wysoką jakość i innowacyjność produktu pojawiają się na częściach ramowych okucia a także na skrzydle. Kształt zaczepów i zawiasów ułatwia czyszczenie i pielęgnację okien.
Maksymalny ciężar skrzydła
PCW: 100 - 130 kg
Aluminium: 130 kg
Maksymalna wielkość skrzydła
Maksymalna wysokość skrzydła we wrębie: 2800 mm
Maksymalna szerokość skrzydła we wrębie: 1725 mm
© KMT Stal. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk | Polityka prywatności