Zobaczstolarka PVC i alu

Artline 82 MD

Profile Artline 82 MD spełniają wyśrubowane standardy budownictwa pasywnego. Wielokomorowy profil jest wyposażony w system trzech uszczelek, ma znakomity współczynnik przenikania ciepła Uf =1,0 W/m²K. Gdy zostanie zabudowany warstwą ocieplenia budynku, osiąga standardy wymagane dla okien w budynkach pasywnych.
veka.pngVEKA_artline82_360_0000.pngW profilu Artline 82 MD ścianki zewnętrzne mają grubość 3 mm (z maksymalnym odchyleniem zaledwie +/- 0,2 mm), co sprawia, że zgodnie z normą PN-EN 12608 można zaliczyć je do klasy A. Oznacza to, że spełniają najwyższe standardy ciepłochronności, dobrze też chronią wnętrza przed hałasem.

W ramie jest 6 komór, natomiast w skrzydle 5. Wzmocnienia zastosowane w profilach Artline 82 MD pozwalają produkować nowoczesne skrzydła o dużej powierzchni przeszkleń. Wyjątkowość systemu Artline 82 MD polega na tym, że profil skrzydła jest całkowicie osadzony w profilu ramy, więc z zewnątrz widoczny jest tylko profil ramy o wysokości 111 mm – zarówno w wersji ze szkleniem stałym, jak i w oknie ze skrzydłem.

Konstrukcja profili umożliwia zastosowanie różnych wariantów pakietów trójszybowych, których grubość mieści się w granicach 34-60 mm. Pozwala to dopasować parametry izolacyjności cieplnej szyb do wymagań inwestora i możliwości budżetowych. Standardowa wersja profilu Artline 82 MD jest wyposażona w trzy uszczelki z EPDM. Dzięki temu ramy i ościeżnice dobrze chronią przed hałasem z zewnątrz, przed przeciągami i zimnem.

Profile z serii Artline 82 MD są oferowane tylko w kolorze białym. Ich kształty są delikatnie zaokrąglone, dzięki czemu wyglądają nowocześnie i elegancko. Produkowane z wysokogatunkowego PVC, mają bardzo gładką powierzchnię, którą łatwo się czyści. Profile ościeżnicy od strony zewnętrznej mogą mieć aluminiowe nakładki, do wyboru w kolorach z palety RAL.
© KMT Stal. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk | Polityka prywatności