Zobaczstolarka PVC i alu

Nord Line

Charakterystyczną cechą systemu Nord-line opartego na profilach o wąskiej powierzchni czołowej jest sposób otwierania okien na zewnątrz. Jest to charakterystyczne szczególnie dla stylu budownictwa skandynawskiego, a napierający na skrzydła wiatr dociska je zapewniając zwiększenie szczelności. Dodatkowo sposób otwierania na zewnątrz pozwala na oszczędność miejsca w pomieszczeniu.

Ościeżnica posiada szerokość zabudowy 120 mm, natomiast skrzydło 70mm. Słupki i poprzeczki charakteryzują się specjalnym, ozdobnym kształtem od strony pomieszczenia.

System cechuje nowoczesna stylistyka z delikatnymi skosami i zaokrągleniami. System Nord Line umożliwia stosowanie pakietów szybowych o grubości do 41 mm. Zbrojenie o dużym przekroju zwiększa stabilność okien.
aluplast_nord_line1.jpg
aluplast_nord_line_fix.jpg
System profili Nord-line zapewnia możliwość wykonania konstrukcji okiennych o różnych typach otwierania skrzydeł, charakterystycznych dla rynku skandynawskiego: rozwierne (SIDE HUNG), wychylne (TOP HUNG), obracane w pionie (SIDE SWING) oraz w poziomie (TOP SWING).640x480_0b4ca2d178bf6a2f6a6756b32cc440a6bba90a04.jpg
© KMT Stal. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk | Polityka prywatności