Lider produkcji drzwi stalowych w Polsce!

Strony www Słupsk

Logo Graffik Studio
Logo Graffik Studio

Projektowaniem stron www zajmujemy się od blisko dwóch dekad. Swoje doświadczenie i wiedzę zdobywaliśmy realizując zlecenia firm z całej Polski. Wykonaliśmy w tym czasie ok. 1000 stron internetowych, a także setki ulotek, plakatów, banerów reklamowych, katalogów i innych projektów do druku. Do budowy stron www wykorzystujemy najnowsze standardy. Tworzymy strony internetowe w oparciu o technologię responsywną, dostosowującą układ treści i zdjęć do urządzenia, na którym jest wyświetlana – od dużych monitorów, poprzez laptopy, tablety, a kończąc na małych ekranach telefonów komórkowych. Oferujemy rozbudowane systemy do samodzielnego zarządzania treścią strony, pozwalające na dodawanie i edycję treści, zdjęć, aktualności, filmów, tworzenie galerii oraz dodatkowych zakładek.

Dostosowując ofertę do potrzeb rynku, stworzyliśmy profesjonalne studio fotograficzne, w którym wykonujemy wysokiej jakości zdjęcia produktowe na potrzeby stron www i katalogów firmowych. Fotografia produktowa to jedna z głównych gałęzi naszej działalności. Wykonane zdjęcia poddajemy cyfrowej obróbce, wydobywając z każdego produktu maksymalną liczbę detali, aby jak najlepiej prezentował się we wszelkich materiałach reklamowych.

Strony internetowe Słupsk Koszalin
Strony internetowe Słupsk Koszalin

Wśród naszych klientów znajdują się zarówno duże przedsiębiorstwa z kraju, a także małe firmy z naszej okolicy (Słupsk, Koszalin, Gdańsk i całe województwo pomorskie i zachodniopomorskie). Realizowaliśmy projekty dla Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni, dużego producenta drzwi stalowych, szpitala, Caritasu, ogólnopolskiego dealera samochodowego oraz wielu kancelarii prawnych, nadmorskich apartamentów, sklepów i firm z różnych braży usługowych.

Cechują nas krótkie terminy realizacji i przystępne ceny. Przykładamy szczególną uwagę do projektów graficznych, dzięki czemu nasze strony internetowe wyróżniają się na tle konkurencji. Dostosowujemy ofertę do indywidualnych potrzeb, optymalizując koszty zgodnie z potrzebami każdego klienta. Podpowiadamy najlepsze rozwiązania, służymy bezpłatną pomocą techniczną oraz gwarantujemy wsparcie przez cały okres współpracy.

Zapraszamy na naszą stronę www, gdzie przedstawiamy wybrane realizacje.

Zakład Produkcyjny TERMA
76-200 Słupsk
ul. Poznańska 42A
Polska
e-mail: terma@terma.pl
tel: +48 59 841 44 34
fax: +48 59 841 32 39
Zakład Produkcyjny KRAT-MET
76-251 Kobylnica
ul. Witosa 21
Polska
e-mail: biuro@kmt-stal.pl
tel: +48 59 842 91 51
fax: +48 59 841 55 35
© KMT Stal. Made by: Strony internetowe SłupskStrony www Słupsk Polityka prywatności